NeCuNoScuT.malware-site.www


!!! CITITI !!!
Forumul nu a mai fost lucrat de cel putin un an din motivul ca nu se mai tine serverul...
Deci oricare dintre voi aveti vreo idee despre ce as putea face cu forumul si cine ar vrea sa particepe la imbunatatirea lui astept postari la topicul : ,, Astept Idei "



NeCuNoScuT.malware-site.www


!!! CITITI !!!
Forumul nu a mai fost lucrat de cel putin un an din motivul ca nu se mai tine serverul...
Deci oricare dintre voi aveti vreo idee despre ce as putea face cu forumul si cine ar vrea sa particepe la imbunatatirea lui astept postari la topicul : ,, Astept Idei "



NeCuNoScuT.malware-site.www
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

NeCuNoScuT.malware-site.www

Redirectionare automata dupa 1 secunda Redirectionez
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 !!! CITITI !!!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Ian 27, 2009 11:22 am

Serverul NeCuNoScuT.malware-site.www este deschis in Weekend si Vacante NON-STOP!!!!


Ultima editare efectuata de catre MALA in Mar Dec 22, 2009 12:26 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
alexandru
Senior
Senior
alexandru


Numarul mesajelor : 70
Data de inscriere : 26/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Sam Feb 07, 2009 7:51 am

bn Arrow
Sus In jos
tocitoxcrax
New Member
New Member



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 21/07/2009
Varsta : 34
Localizare : constanta

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Iul 21, 2009 1:21 pm

poti intra si cu numele serverului:P
Sus In jos
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Iul 21, 2009 8:54 pm

Asa e;)
Sus In jos
Dark_Az0r
New Member
New Member



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 18/12/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Dec 22, 2009 11:42 am

Cand e scoala cand e deschis ?
Sus In jos
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Dec 22, 2009 12:28 pm

In Timpul Scolii Nu E...Deoarece Eu Nu Stau Aksa...Pentru Ca Invat In Alta Parte...Si Acolo E Pc-ul Lu Sormea...Si N-am Chef Sa Mut Serveru De Pe un pc Pe Altul... Sad
Sus In jos
Dark_Az0r
New Member
New Member



Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 18/12/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Dec 22, 2009 3:07 pm

aha....naspa Sad nu il poti da la cineva de incredere sa til tina ?cat timp e scoala ?Sad( ca sa jucam si noi
Sus In jos
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mier Dec 23, 2009 11:15 am

trebuie sa aiba cat de cat net...si eu cum nu stau in oras nu prea sunt de-astia cu upload maricel...
Sus In jos
feryco66
New Member
New Member



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/12/2010

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Sam Dec 11, 2010 7:29 pm

Cum fac sa ascult un post de manele(online) pe yahoo messenger ??????
Sus In jos
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Dum Dec 12, 2010 5:37 pm

feryco66 a scris:
Cum fac sa ascult un post de manele(online) pe yahoo messenger ??????
Nu cred ca ai cum...pe messenger...doar in winamp poti face asa cv...este doar un fel de plugin care iti arata ce asculti in winamp la status
Sus In jos
feryco66
New Member
New Member



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/12/2010

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Lun Dec 13, 2010 10:01 pm

Multumesc pt.raspuns! As dori daca are cineva o adresa pt.un soft de motorola v360.SW Version:R4513_G_08.B7.ACR.Actualmente am pe telefon aceasta versiune:Blackout Menace MP_lp0015_final_ BL_08A0_08D0.shx no multyFONT.Va multumesc anticipat!
Sus In jos
MALA
NeCuNoScuT.malware-site.www
NeCuNoScuT.malware-site.www
MALA


Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1Mar Dec 14, 2010 10:16 am

feryco66 a scris:
Multumesc pt.raspuns! As dori daca are cineva o adresa pt.un soft de motorola v360.SW Version:R4513_G_08.B7.ACR.Actualmente am pe telefon aceasta versiune:Blackout Menace MP_lp0015_final_ BL_08A0_08D0.shx no multyFONT.Va multumesc anticipat!
Uite AICI un link care-ti poate fi de folos...si alta data fa topicul unde trebuie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





!!! CITITI !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! CITITI !!!   !!! CITITI !!! Icon_minitime1

Sus In jos
 
!!! CITITI !!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NeCuNoScuT.malware-site.www ::  :: Programul Serverului-
Mergi direct la: